Hírek aktualitások | Városi Könyvtár Lenti
2020. május 31. Angéla napja van Jelenleg 1 látogató van az oldalon Akadálymentes verzió

2015.11.24
Hozzászólások ( 0 )

Közös rendezvénysorozat indult útjára a Zala Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Lenti Tagintézménye és könyvtárunk szervezésében „Szülõ klub” elnevezéssel. Az elsõ találkozón Szabóné Balázs Mónika pszichológus volt könyvtárunk vendége.

2015. november 18-án este „A gyermeki agresszió megjelenésének és kezelésének formái” címû elõadása hangzott el. Az est során megtudhattuk többek között azt, hogy miként alakulhat ki az agresszív magatartás a különbözõ életszakaszokban, a születéstõl a kisgyermekkoron át a kamaszévek végéig. Továbbá szóba került az, hogy az agresszív viselkedés megelõzésében mennyire fontos szerepe van a gyermek és az anya közti bensõséges kapcsolat kialakításának már az újszülött kortól. Ha ez a viselkedési forma mégis kialakul, nem szabad elhanyagolni, elsiklani a probléma felett, azt mindenképpen orvosolni kell. Ebben segíthet a helyben mûködõ szakszolgálat. Vendégelõadónk zárásként a jelenlévõket arra biztatta, hogy bátran keressék fel õket segítségért, tanácsért.

Kapcsolódó album - 2015.11.18. A gyermeki agresszi megjelensnek s kezelsnek formi -Szabn Balzs Mnika pszicholgus eladsa